Dr MarekCiesielczyk
Skrytka pocztowa 40,  33-100 Tarnów 1
Tel:+48 601 255849, dr.ciesielczyk@gmail.com
patrz także:
https://www.instagram.com/marekciesielczyk/
https://twitter.com/dr_ciesielczyk
www.oburzeni.pl
www.prawdemowiac.pl
http://www.uczciwosc.org.pl/

 
Kliknij na zdjęcie powyżej, by zobaczyć wywiad telewizyjny z Ciesielczykiem nt. polskiego bieguna korupcji.
Dlaczego warto poprzeć OBURZONYCH - wywiad dra Ciesielczyka dla Radio FAMA:
 
 
 
Dlaczego Polska nie jest państwem demokratycznym, sprawiedliwym, jak rozbić panujący od 20 lat układ władzy, dlaczego Ciesielczyk jest najlepszym kandydatem na Prezydenta Tarnowa (obecny prezydent, podejrzany o korupcję, trafił za kratki) - spotkanie dra Ciesielczyka z mieszkańcami Tarnowa 11 listopada 2013. Kliknij na obrazek powyżej, by wejść na relację filmową z tej prelekcji.
 
Zobacz film z wręczenia dr.Ciesielczykowi jednego z nawyższych odznaczeń państwowych - Krzyża Wolności i Solidarności, którym został uhonorowany na wniosek Prezesa IPN przez Prezydenta Polski za walkę o wolną Polskę w czasach PRL-u - kliknij myszką na zdjęcie powyżej.
 
Dr Ciesielczyk pierwszy pokazał przed kamerami w USA donosy TW BOLKA - patrz film poniżej:
 
 
 
Kliknij myszką na zdjęcie powyżej, a zobaczysz relację filmową TVP Polonia z wykładu dr. Marka Ciesielczyka w Chicago w 2009 roku, w którym wzięło udział ponad 600 osób!
 
Zobacz film z wykładu dr. Marka Ciesielczyka w Los Angeles w lutym 2013 roku, klikając myszką na zdjęcie powyżej.
 
Zobacz relację filmową z wykładu dr. Marka Ciesielczyka w Phoenix, w Arizonie w styczniu 2013 roku, klikając myszką na zdjęcie powyżej.
 
W lutym 2013 dr Marek Ciesielczyk został uhonorowany - obok obecnego premiera Szkocji Alexa Salmonda nagrodą BRAVEHEART (WALECZNE SERCE) „za niezłomną walkę o demokrację, wolność i prawdę" jako redaktor naczelny pisma i portalu PRAWDĘ MÓWIĄC - klikając na zdjęcie powyżej, obejrzysz relację filmową z wręczenia tej nagrody.
 
 
 
Kliknij myszką na zdjęcia poniżej:
 
Kliknij myszką na obrazek poniżej:
 
 
Twórca tarnowskiej "Białorusi Samorządowej" - Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie Grzegorz Światłowski - kliknij myszką na obrazek oraz na film poniżej
 
 
Prezydent Tarnowa, Ryszard Ś. został aresztowany przez ABW 27 września 2013, podejrzany o korupcję. Kliknij myszką na zdjęcie, by otworzyć artykuł i film na ten temat.
 
Ten bilbord "Prawdę mówiąc został zasłonięty po kilku tygodniach. Kliknij na to zdjęcie, a wejdziesz na film nt. cenzury na ulicach Tarnowa
 
Obradująca 7 października 2013 Rada Miejska w Tarnowie całkowicie się skompromitowała, nie ogłaszając referendum w sprawie odwołania aresztowanego przez ABW i podejrzewanego o korupcję przez prokuraturę prezydenta miasta Ryszarda Ś. Kliknij myszką na zdjęcie wyżej (na którym jest M.Ciesielczyk na sesji), by otworzyć artykuł na ten temat.
 
__________________________
Jak obalić absurdalny, niesprawiedliwy system w Polsce - zdaniem Ciesielczyka i innych uczestników ruchu OBURZONYCH - patrz: film niżej:
Skandaliczne wypowiedzi radnych po sesji 24.10.2013 - po przedłużeniu aresztu prezydenta Tarnowa Ryszarda Ś. - patrz film niżej:
 
Dlaczego nie warto głosować na żadengo z obecnych radnych tarnowskich - przerażająca impotencja Rady Miejskiej po aresztowaniu Prezydenta Tarnowa
 
Kliknij myszką na obrazek, by powiększyć tekst.
 
 
Kliknij myszką na obrazek, by powiększyć tekst.
 
 
Kliknij myszką na obrazek, by powiększyć tekst.
 
 
Kliknij myszką na obrazek , by go powiększyć.
 
 
Kliknij myszką na obrazek , by go powiększyć.
 
 
Felieton w GAZECIE KRAKOWSKIEJ, 19 grudnia 2016, kliknij na artykuł myszką, by powiększyć tekst.
 
 
Kolejny felieton w GAZECIE KRAKOWSKIEJ, 8.12.2016, po wizycie w Kanadzie - kliknij na artykuł myszką, by powiększyć tekst.
 
 
Co to jest polska hindokracja? Pażdziernikowy felieton Marka Ciesielczyka w Gazecie Krakowskiej. Klikając myszka na obrazek, powiększysz tekst.
 
 
Kliknij na felieton  myszką, by powiększyć tekst.
 
Felieton M.Ciesielczyka w Gazecie Krakowskiej 18 sierpnia 2016 - kliknij myszką na obrazek, by powiększyć artykuł.
 
Kliknij myszką, by powiększyć tekst.
 
 
Felieton Marka Ciesielczyka w Gazecie Krakowskiej, 2 czerwca 2016 - kliknij na obrazek, by go powiekszyć.
 
 
10 marca 2016 w GAZECIE KRAKOWSKIEJ, na stronie 2 ukazał się kolejny felieton Marka Ciesielczyka o tym, czy w Polsce koń może zostać senatorem - patrz wyżej.  Nieco niżej zaś wcześniejszy felienton Ciesielczyka.
 
 
Gazeta Krakowska , 29 lutego 2016 - Kliknij na obrazek, by powiększyć tekst.
______________________________________________________________
Więcej na ten temat piszę w artykule w miesięczniku Polityka Polska - kliknij tutaj, by wejśc na ten artykuł: http://politykapolska.pl/dr-marek-ciesielczyk-dlaczego-w-polsce-38-51/
_____________________________________________________________
Artykuł w tygodniku The Polish Weekly w Detroit, grudzień 2016 - kliknij myszka na obrazki, by powiększyć artykuł:
 
 
 
 
 
Kliknij na zdjęcie myszką
 © Stop złodziejom w polityce
Liczba odwiedzin: 6503738045